TRAINERSTAB

Trainer

Steven Bergmann

10.07.1984

Betreuer

Marvin Grützmacher

02.05.1997

Betreuer

Christopher Krebs

30.12.1993


TORHÜTER

Kevin Krysiak

25.07.1986

Philipp Pommerening

05.07.1996


ABWEHR

Kevin Stübs

18.12.1993

Christoph Ghesquier

09.06.1988

Andre Jimenez

27.05.1988

Dennis Krebs

09.09.1993

Stefan Seitz

01.06.1992

Elias Viertel

05.10.1996



Lukas Dembowsky

21.10.1992

Nils Unglaube

13.04.1998

Julius Unglaube

13.04.1998


MITTELFELD

Alexander Schade

06.09.1988

Kevin Bogenhardt

26.08.1995

Mistra Forest Kuipou Tchiendja

13.06.1986

Dustin Bergner

23.09.2000

Christian Karstedt

09.07.1991

Karsten Schäfer

10.08.1993



Davi Jimenez

24.12.1989


ANGRIFF

Agbor Solo Tabe

01.01.1989

Romeo Siewe

03.10.1997

Patrick Scholz

21.10.1996

Tobias Karsten

14.06.1997